1- İade politika ve prosedürleriniz nelerdir?

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız,  ürün ya da ürünlerinizi, orijinal ambalajında, kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla faturanız ile birlikte teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Türkiye’den yapacağınız iade gönderilerinde servis ücreti alınmamaktadır.

 2- İade işlemini nasıl yapabilirim?

0552 633 17 33 numaralı hattımızdan bizi arayarak veya WhatsApp ile iletişime geçerek iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz.

3- İade süreciniz nasıl işlemektedir?

İade gönderiniz, bize ulaştığında ve onay süreci tamamlandığında sizi bilgilendirecek ve ücret iadesi işlemlerinize hemen başlayacağız. Bankanızın ödeme işlem süreçlerine bağlı olarak iadenizin hesabınıza yansıması 14 gün sürebilir.

Kapıda ödeme ile oluşturduğunuz siparişlerde, Müşteri Hizmetleri Merkezi'miz banka hesap bilgilerinizi istemek üzere telefon ya da e-posta yoluyla size ulaşacaktır. 

Kredi kartı ile oluşturduğunuz siparişlerinizde, iade tutarı doğrudan kullandığınız banka hesabınıza yapılacaktır.

NOT: Servis bedelleri (Kargo ve kapıda ödeme ücreti vb.) iade edilmemektedir. 

4- Taksitle ödeme yaptım, ücret iademi nasıl alacağım?

Ödemenizi kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür Ferzade.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

5- Siparişimi iptal ettim. Kargo ücretim iade edilir mi?

İptal edilen siparişiniz henüz kargolanmadıysa, kargo ücreti dahil olmak üzere ödenen tutarın tamamı iade edilir.

İade Adresi: Barış Mah. Çiftlik Cad. Palmiye Apt. No:9 A Blok D:12 Beylikdüzü / İSTANBUL

*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

*DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.